Prekės

BTS-120L.jpg

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas BTS-120L

Užduoti klausimą apie šį produktą

Šis Infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra inovatyvus produktas, kuris užtikrina ne tik šilumą, bet ir komfortą, bei apčiuopiamą naudą.

Faktai apie produktą:

  • Šie dyzeliniai šildytuvai yra labai taupūs (Apie litras dyzelio naudojimo valandai!). Elektros, kuri naudojama lietimu valdomam ekranui ir pradiniam užkūrimui, sunaudoja ne daugiau nei elektros lemputė. Kaip elektros šaltinis autonomiškai gali būti pajungiamas nuo akumuliatoriaus ar generatoriaus.
  • Apšildo iki 260 kv. m. patalpas, yra mobilus ir saugus naudojant.
  • Dėl inovatyvios įmontuotų katalizatorių sistemos, šildytuvas neskleidžia kvapų ar nuodingų išmetamųjų dujų, dirba labai tyliai ir švariai.
  • Naudojamas šildytuvas nesausina oro ir neišdegina deguonies, kadangi patalpą šildo infraraudonaisiais spinduliais. Veikdamas nesukuria ir nebijo skersvėjų. Idealus variantas vietoms, kur oro judėjimas gali tapti kliūtimi.
  • Paprastas naudojimas ir suprantamas nustatymų ekranas leidžia produktu naudotis iškart ir patogiai.
  • Kiekvienas modelis turi atskirą nuotolinio valdymo pultelį, tad norint pakeisti šilumą ar sustabdyti veikimą nereikia eiti prie pačio šildytuvo.

 

OPTIMA dyzeliniai šildytuvai yra ypač efektyvūs ten, kur trūksta elektros galios, o naudojant papildomą akumuliatorių ar generatorių, galima sukurti pilnai autonominį šildymą. Jų mobilumas leidžia, esant poreikiui, jį pastatyti ten kur jis labiausiai reikalingas. Šildytuvai yra ekologiškai nepavojingi, neskleidžia kvapo ir neišmeta panaudotų medžiagų, nekelia triukšmo ir pasižymi ypač dideliu priešgaisriniu saugumu (trys apsaugos režimai). Vienos krosnies apšildomas plotas iki 260 m 2 . Tokį plotą apšildyti gali tik stacionarūs katilai su centrine šildymo sistema, bet iškyla papildomi sunkumai ir išlaidos, reikia kurti projektą, montuoti ir pravesti šildymą, atvesti dujas ir sunkumai, susiję su pridavimo eksploatuoti, nekalbant apie kelis mėnesius sugaišto laiko. Nuo viso šito Jus išvaduos ir Jūsų laiką bei pinigus sutaupys – mobilus dyzelinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas OPTIMA.

 

Efektyvaus mobilių infraraudonųjų spindulių šildytuvų OPTIMA naudojimo vietos.
Skirti naudoti vidutiniuose ir dideliuose plotuose: užmiesčio namai, kotedžai, sodai, garažai, biurų pastatų holai, statybos aikštelės (ypač tinka betono paviršiaus džiovinimui, o taip pat lakuoto ir dažyto paviršiaus džiovinimui), atviros restoranų ir kavinių terasos bei verandos, prekybos salės, paviljonai, poilsio bazės, sandėliai, angarai, techninio aptarnavimo stotys, degalinės, pramonės įmonių cechai, sporto aikštelės, bažnyčios.

Apšildomas plotas: 120m²

Kuro tipas: dyzelis

Kuro sąnaudos: 1.2L/h

Kuro bako talpa: 30L

Elektros sąnaudos: 40w/h

Svoris: 43kg

Matmenys: 940×320×1100